IPHaber

Genel


5000 TL Ödüllü Warface Turnuvasına Kayıtlar Başladı

Aralık 1, 2016 by admin in Genel with 0 Comments
warface

Crytek’in ücretsiz FPS oyunu Warface’in Kış Sezonu Turnuvası başlıyor.

Crytek’in %100 Türkçe, ücretsiz online FPS oyunu Warface’in Kış Sezonu Turnuvası’na ilgi ve heyecan büyük. Birbirinden iddialı ve yetenekli FPS oyuncularının takımlarıyla katılacağı turnuvada ödül olarak toplam 5000 TL verilecek.

Birbirinden heyecanlı savaşlara sahne olan Warface’te kış mevsiminin gelmesiyle işler daha da kızıştı. Bu sefer işin ucunda 5000 TL ödül var. 10 Aralık’ta başlayacak olan turnuvanın ödülleri; birinciye 2500 TL, ikinciye 1500 TL, üçüncüye 1000 TL. Dördüncü ve beşinci olan takımlar da birbirinden güzel ödüller kazanacak. Nakit ödüllerinin yanı sıra oyun içi hediyeler de oyuncuları bekliyor. Tüm oyuncular arasında yapılacak çekilişle toplam 8 ender kalıcı silah, sahiplerini bulacak.

Turnuva kayıtları başladı. Kendisine ve takım arkadaşlarına güvenen oyuncuların ellerini çabuk tutmaları gerekiyor. Başvuru süresi 7 Aralık Çarşamba saat 17.00‘da sona eriyor.

Hemen Warface’e kayıt olmak için www.warface.com adresini; turnuva detaylarını ve kuralları görmek içinse;
http://bit.ly/wfturnuva3 adresini ziyaret edebilirsiniz.

#5000TL, #ÖdüllüTurnuva, #Warface, #Turnuva, #FPS, #Kayıt

The post 5000 TL Ödüllü Warface Turnuvasına Kayıtlar Başladı appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Güzellik, Güç ve Zeka

Çalışanlarınızın İstediği ve İşinizin Gerektirdiği Her Şey Zebra'nın Yeni Tc51 ve Tc56 Dokunmatik Bilgisayarlarında! https://www.zebra.com//content/dam/zebra_new_ia/en-us/solutions-verticals/product/Mobile_Computers/Hand-Held%20Computers/tc51-tc56-touch-computer/video-product/tc51-56-mobilecomputer-video-en-us.mp4 Günümüzde çalışanlar en az her...

Kapat