IPHaber
Son Yazılar

Genel


4 tarafı da eşsiz “çerçevesiz” tasarıma sahip geniş QHD monitör

Mayıs 12, 2016 by admin in Genel with 0 Comments

Amsterdam, 12 Mayıs 2016 – Ekran uzmanı AOC, Style ürün grubuna 27 inçlik yeni, çerçevesiz bir monitör ekliyor. AOC Q2781PQ, bir kez daha ultra ince tasarımı ve asimetrik ayağıyla etkiliyor, ancak bu kez QHD çözünürlüğe (2560 x 1440) ve yeni 4 tarafı da “çerçevesiz” AH-IPS panele sahip. Mükemmel görüntü kalitesi ve Flicker-FREE teknolojisi gibi özellikleri ile monitör, hem tarza önem veren ev kullanıcılarının hem de profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Eşsiz tasarıma sığdırılmış müthiş renkler
27 inçlik AOC Q2781PQ, tasarıma önem veren her tür kullanıcıyı kesinlikle etkileyecek geliştirilmiş tasarıma ve iyileştirilmiş görüntü kalitesine sahip. Ultra ince görünümü ve şık asimetrik ayağının yanı sıra, ekran aynı zamanda üstte, solda ve sağda 5.7 mm’lik siyah çerçeveli ve altta da 6.25 mm’lik çerçeveli yeni 4 tarafı “çerçevesiz” tasarıma sahip. Böylece sadece göze hitap etmekle kalmıyor, aynı zamanda masa üstünde de yer kazandırıyor. Ekranın zarif tasarımının içinde, size birinci sınıf görüntüleme deneyimi sunan en yeni teknoloji bulunuyor. 178°’lik geniş görüntüleme açıları sunan, %100 sRGB tutarlılıkla harika renkler ve her açıdan en iyi renk yeknesaklığı sağlayan modern bir AH-IPS paneline sahip. AOC Q2781PQ, QHD çözünürlüğe (2560 x 1440 piksel) ve 3.6 milyondan fazla piksele sahip. Böylece görüntü ya da video düzenlemesiyle ilgilenen kullanıcılar, müthiş ayrıntısıyla kendine hayran bırakan keskin ve canlı görsellerden yararlanabilirler.

İşlevsel ve rahat kullanım
Flicker-FREE teknolojisi gibi modern özellikler ve çoklu video girişleri, AOC Q2781PQ’yi evde ya da ofiste işlevsel ve hoş bir yol arkadaşına dönüştürüyor. Ekran başında sık sık uzun saatler geçirmek zorunda kalan kullanıcılar, DC (doğru akım) arka aydınlatma sistemi ile monitörün parlaklığını ayarlayan AOC Flicker-FREE teknolojisinden yararlanıyor ve böylece gözleri sıklıkla rahatsız eden ve yoran can sıkıcı titreşimi azaltıyor. Şık monitörünü oyun konsollarına, Blu-ray çalarlarına ya da dizüstü bilgisayarlar gibi taşınabilir cihazlara bağlamak isteyenlerin ihtiyaçlarına ise bir dizi güncel bağlantı ile yanıt veriliyor. Bunlar arasında bir DisplayPort, iki HDMI girişi ve D-Sub var.

Evde görüntü düzenlemek ve hesap tabloları üzerinde çalışmak ya da ofiste iş arkadaşlarınızı hayran bırakmak için bir monitör arasanız, AOC Q2781PQ ev kullanıcılarının, yüksek beklentili kullanıcıların ya da moda tutkunlarının kalplerinin daha hızlı çarpmasını sağlayacak.

AOC Q2781PQ, Temmuz 2016’da üretici tarafından tavsiye edilen 309 USD (KDV dahil) fiyatından piyasada bulunabilecek. Bütün ekranlarında olduğu gibi, AOC bu modelde de yerinde değişim hizmeti içeren 3 yıl garanti sunuyor.

#QHDmonitör #çerçevesiz #AOC #monitör #manset

The post 4 tarafı da eşsiz “çerçevesiz” tasarıma sahip geniş QHD monitör appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapat