IPHaber

Genel


4.5g Lideri Vodafone’dan Aralık Ayına Özel Yeni Abone Kampanyası

Aralık 14, 2016 by admin in Genel with 0 Comments
1481711258_Vodafone_T__rkiye___cra_Kurulu_Ba__kan_Yard__mc__s___Ender_Buruk

Vodafone, Herkesi Fatura Aşım Korkusu Olmadan 4.5g’li Olmaya Çağırıyor

Dijital Dönüşüm vizyonu doğrultusunda 4.5G teknolojisini Türkiye’de her yerde ve herkese ulaştırmayı hedefleyen Vodafone, Aralık ayında Vodafone 4.5G deneyimi yaşamak isteyen kullanıcılar için çok avantajlı bir yeni abone kampanyasını hayata geçiriyor. Dünyanın en geniş 4.5G ağına sahip olan Vodafone, Aralık ayında Vodafone’a gelen tüm abonelere 6 ay boyunca bir üst tarifeye ait internet kullanım hakkını sunuyor.

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme hedefiyle faaliyet gösteren Vodafone, abonelerine kazandıran fırsatlar sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin 4.5G lideri Vodafone, Aralık ayına özel kampanyası ile şimdi herkesi Vodafone 4.5G‘li olmaya davet ediyor.

Vodafone’un Aralık ayına özel kampanyası ile Vodafone’a gelen herkes, 6 ay boyunca seçtikleri tarifenin bir üstündeki tarifeye ait interneti kullanabilecek. Aboneler tarifelerindeki internet kotalarını bitirdikten sonra, fatura korkusu olmadan, Vodafone tarafından hediye edilen internet ile bir üst tarifenin limiti dolana kadar kullanımlarına devam edecekler. 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olacak kampanya ile Vodafone’a gelen herkes 19TL’den başlayan çok avantajlı tarifelerden yararlanabilecek.

Ender Buruk: “Yeni yılda herkesi Vodafone 4.5’li olmaya davet ediyoruz”

Vodafone Türkiye’nin en geniş 4.5G ağına ve en fazla 4.5G kullanıcısına sahip operatör olduğunu belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, kampanyayla ilgili şunları söyledi:

“Vodafone Türkiye olarak, odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdiğimiz tüm faaliyetlerimizde kullanıcıların beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya büyük özen gösteriyoruz. Yaptığımız araştırmalar sonucunda abonelerin 4.5G ‘yi kullanmaktan çekinmelerinin en büyük sebebinin fatura aşım korkusu oluğunu gördük. Müşterilerimizin bu korkularını yenmelerini sağlamak amaçlı geliştirdiğimiz kampanyamız ile Vodafone’lu olmayan herkesi Vodafone 4.5G ile tanıştırmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda, Aralık ayında numarasını Vodafone’a taşıyanlara 6 ay boyunca bir üst tarifenin internet hakkından yararlanma fırsatı sunuyoruz. Aboneler tarifelerindeki internet hakkını bitirdikten sonra fatura aşımından korkmadan Vodafone 4.5G deneyimine devam edebilecekler. Kampanyamız sadece yeni gelecek aboneler için değil. Mevcut Vodafone abonelerini de unutmadık. 4.5G deneyimini korkusuzca yaşamaları için 3 ay boyunca Faturasız ve Faturalı’lara 1GB, Vodafone Red abonlerine 2 GB internet hediye ediyoruz. Vodafone olarak, faaliyet gösterdiğimiz ülke sayısı bakımından bugün dünyanın en geniş 4.5G ağına sahip operatör konumundayız. Grubumuz, 21 ülkede 4G, 5 kıtada ve 16 ülkede ise 4.5G hizmeti sunuyor. 4G ve üstü teknolojilerde dünyanın en büyük uluslararası dolaşım ağına sahibiz, uluslararası dolaşım hizmeti verdiğimiz ülke sayısı ise 90’a ulaşmış bulunuyor. Türkiye’de şu an toplamda 38,6 milyon 4.5G abonesi bulunuyor. 1 Nisan’daki 4.5G lansmanında Türkiye’de her yerde herkesin 4.5G kullanıcısı olmasına öncülük edeceğimizin sözünü vermiştik. ‘4bucakG’ stratejimizle 81 ilde 7 bin 500’ü aşkın fiziksel çekim noktasıyla ülkemizin en ücra köşesine kadar 4.5G hizmeti götürüyoruz. Aboneleri tarafından en çok tavsiye edilen operatör olarak, yeni teklifimizle herkesi Vodafone 4.5G’nin avantajlarından yararlanmaya ve 22 milyonu aşkın büyüklükteki Vodafone ailesine katılmaya davet ediyoruz.”

Vodafone’a geçerek iletişime kesintisiz devam

Numarasını Vodafone’a taşıyan kullanıcılar, telefon numarasında hiçbir değişiklik yapılmadan gerçekleştirilen numara taşıma işlemi ile geçiş esnasında yalnızca SIM kart değiştirerek iletişime kesintisiz devam edebiliyor. Hem Vodafone’dan yeni hat alacak abonelerin hem de numarasını Vodafone’a taşıyacak kullanıcıların, yeni yıla özel numara taşıma kampanyasından yararlanmaları için 31 Aralık tarihine kadar en yakın Vodafone Cep Merkezi‘ne ücretsiz başvuruda bulunmaları yeterli oluyor.

#DijitalDönüşüm, #4nokta5G, #Vodafone, #Aralıkayı, #yeniabone, #kampanya

The post 4.5g Lideri Vodafone’dan Aralık Ayına Özel Yeni Abone Kampanyası appeared first on ITNetwork.

Kaynak:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
AMD Ryzen işlemcileri ile bilgi işlem performansını yeni ufuklara taşıyor

AMD en son düzenlediği etkinlikte Zen çekirdek mimarisi temel alınarak geliştirilen yeni yüksek performanslı masaüstü işlemcisinin ön gösterimini gerçekleştirdi. Çekirdeklerin...

Kapat