IPHaber

Genel


360 Yazılım Teknolojileri Konferansı

Nisan 4, 2016 by admin in Genel with 0 Comments

Türkiye’de çeşitli alanlarda etkinlikler düzenleyen aynı zamanda Fuarcılık Hizmeti ve Kurumsal Ajans hizmeti veren İsviçre Cenevre merkezli 360CNP Organizasyon, “Değişim Dönüşümdür ” parolasıyla düzenlediği “360 Yazılım Teknolojileri” konferansı 27 Nisan 2016 tarihinde Steigenberger Hotel Maslak İstanbul’da gerçekleşecektir.

İş dünyası ve toplumun her alanı hızla yayılan dijitalleşme dalgasının etkisinde büyük bir dönüşüm yaşıyor yazılım firmaların ve ülkenin inovasyon kapasitesini ve büyümeyi artırıcı rolü her gün daha fazla karşımıza çıkmakta. İnternet kullanıcısı sayısındaki artış, Telekomünikasyon ve Sanayinin her alanındaki yoğun rekabet her gün daha fazla hissedilmekte.

Kurumsal yazılım pazarının gelişimi ve başarı hikâyeleri, inşaat, perakende, hizmet, otomotiv vb. sektörlerinde yönetim metotları, perakende sektöründeki teknolojik gelişmeler, Omni ‐ Channel perakendecilik, CRM ve müşteri deneyimi, kurumsal yazılım projelerinde yeni yaklaşımlar, depo yönetim sistemleri, iş zekâsından 5N1K gibi birçok başlıkta panel ve seminerler inovasyonel çalışmalara ve sonuç veren örneklerle şahit olacağız.

Konferansın amacı; 20 farklı sektörden 125 üzerinde şirket, profesyonellere stratejik bilgi alışverişi, deneyim, networking ve eş düzey kişilerin direk irtibata geçmelerine zemin sağlamaktır.

#İsviçre, #Cenevre, #360CNPOrganizasyon, #DeğişimDönüşümdür, #360YazılımTeknolojileri, #Konferans, #SteigenbergerHotel, #Maslak, #İstanbul, #Manset

The post 360 Yazılım Teknolojileri Konferansı appeared first on ITNetwork.

Source:: itnetwork

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki yazıyı okuyun:
Türkiye 4.5G açılışını Vestel Venus ile yaptı

Türkiye 4.5G teknolojisine 1 Nisan günü 00.00'da düzenlenen özel bir törenle geçti. Türkiye'nin ilk 4.5G görüntülü telefon görüşmesi ABD'de bulunan...

Kapat